Літній відпочинок у Буковелі

"Відпочинок у Буковелі влітку"

Horizontal_kozak

Ось він, довгоочікуваний відпочинок та валізи зібрані. Залишилося лише визначитися, куди ж вирушити у відпустку. Розглянуто безліч варіантів, і лише один, напевно, стане незабутнім. Пейзажі, гори, кристально чисті води озер і річок, п’янкі аромати різнотрав’я, понад двісті різновидів найсмачніших ягід серед яких малина, чорниця, ожина та суниця не дадуть вам піти без кошика стиглих та соковитих плодів, грибні луки – все це природа Карпат.

Спів птахів, зелений килим і падіння води, що шумить, подарує почуття умиротворення, здатне віднести в стан, неймовірно прекрасних відчуттів, ця гамма фарб постає перед вами при відвідуванні красивого Манявського водоспаду.
Ми, запрошуємо вас, насолодитися найчистішим літнім повітрям гірської місцевості, далеко від настирливого транспорту та щоденних викидів фабрик та заводів. Пропонуємо урізноманітнити ваше дозвілля, відвідуванням гори Говерли, яка підноситься як вітрило над рівнем моря в 2061 метр.

Ну, а якщо ви затятий рибалок, без улову ви не залишитеся. Також ви можете стати учасником автобусної поїздки до музею «лісу та сплаву», що знаходиться біля Міжгір’я на Чорній річці. Завітавши до музею, побачите безліч експозицій, серед яких знаряддя праці лісорубів та плотогони. Поблизу музею розташовується вісімдесятиметрова гребля часів ХІХ століття.

Horizontal_kozak

Послуги готелю