Ресторан в готелі "Запорізька Січ"

Бронювання столика онлайн

Виберіть дату та час

Адреса

Urochische Vyshnia Area 319 (Вишни 319), Буковель, 77221, Украина

Час роботи

Пн-Нд: 13:00 - 22:00

Бронювання столика онлайн

Виберіть дату та час

Ресторан / Кухня

   Величезний зал ресторану на 100 осіб, обладнаний м’якими стільцями, диванами, широкими столами для вашого комфорту. Столики на двох відмінно підходять для затишного сніданку закоханої пари, м’які диванчики з панорамним видом на гори. 
   Присутня барна стійка, з доступом до бару в будь-який час. Оформлення ресторану виконано в європейському стилі з гуцульським колоритом. Великі панорамні вікна з видом на гори, як вранці так і ввечері прикрасять ваше усамітнення з чашечкою гарячої, свіжо звареної кави.

   Меню ресторану переслідує всі українські та гуцульські традиції. 
Так само в меню є і напої. Від легкого трав’яного чаю з трав зібраних в горах, до алкогольних коктейлів і класичних напоїв.

Якщо Вам з якихось причин не хочеться йти в ресторан, Ви завжди можете замовити доставку їжі та напоїв прямо в номер. Для здійснення цієї опції, досить спочатку уточнити в адміністратора – телефон ресторану, або ж зателефонувати самому адміністратору і повідомити йому про свої уподобання.
   Ресторан відкритий для Вас до 22:00.

Horizontal_kozak

Бар

   Великий асортимент напоїв приємно здивує будь-якого гурмана. Широка барна стійка, зручні барні стільці та прекрастний вид з вікна прикрасять Ваш Відпочинок.

   До алкогольних напоїв можемо запропонувати безліч смачних закусок від нашої кухні. До коньяку або бренді – шоколад, різні сири під вино чи мартіні, список можна продовжувати дуже довго. Навіть самі майстерно любителі оцінять наше меню.

   Якщо Вам з якихось причин не хочеться йти в ресторан, Ви завжди можете замовити доставку напоїв прямо в номер. Для здійснення цієї опції, досить спочатку уточнити у адміністратора – телефон бару, або ж зателефонувати самому адміністратору і повідомити йому про свої уподобання.

Horizontal_kozak
Horizontal_kozak