Правила проживання в готелі

Шановні гості! Ми раді вітати Вас в нашому готелі! Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання.

Horizontal_kozak

ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ

  • Розрахунки на території України проводяться виключно в національній валюті за курсом Національного банку України щодо іноземних валют на день оплати.
  • Готель приймає до сплати готівку, кредитні картки: Visa, Master Card.
  • Час реєстрації , розрахункова година і заселення в готель починається з 14:00 години. Час виїзду гостей о 12:00 поточного дня за місцевим часом.
  • Заселення до 14:00 є додатковою платною послугою і надається за наявності вільного номерного фонду.
  • За ранній заїзд з 06:00 до 14:00 оплата проводиться в розмірі 50% від вартості номера за одну розрахункову добу, при наявності вільних номерів в день заїзду.
  • За проживання в готелі менше доби, оплата проводиться за повну розрахункову добу.
  • Виїзд після 12:00 є додатковою послугою, що надається при наявності вільних номерів і оплачується в розмірі 50% вартості доби проживання (наданих послуг) тільки до 20:00, виїзд після 20:00 оплачується як за одну розрахункову добу.
  • Номери готелю одного типу можуть дещо відрізнятися інтер’єром.
  • При розміщенні дітей віком до 3 років (включно) з батьками в одному номері без надання місця, плата за проживання дітей не стягується.
  • Вартість номеру включає: сніданок, доступ до мережі Інтернет /FreeWiFi без паролю/, телемовлення, косметичній набір, сейф, надання дитячого ліжка, паркомісце.

УМОВИ АНУЛЯЦІЇ

Ануляція бронювання без штрафних санкцій не пізніше ніж за 30 днів до заїзду. У період менше 30 днів до заїзду гість сплачує штраф 30% від загальної вартості проживання.

Уготелі не розміщуємо з домашніми тваринами!

ЗАБОРОНА ПАЛІННЯ

Відповідно до Закону України «Про обмеження місць куріння тютюнових виробів» від 24.05.2012 №4844-VI, забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях готелів та у закладах ресторанного господарства(номерах, коридорах, фойє, ресторані). За порушення стягується штраф у розмірі 1000 гривень! У разі виявлення факту порушення адміністрація має право виселити гостя без повернення сплачених коштів. Курити дозволяється в спеціально відведеному місці.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 (із змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», на підставі оцінки епідемічних показників та з урахуванням Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.10.2021 року №42 у місті Києві встановлено з 00:00 годин 01 листопада 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.
У зв’язку з вищевикладеним,  Готель «Запорізька Січ» з 01 листопада 2021 року вводить тимчасові зміни щодо розміщення гостей під час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Буковелі, а саме, під час реєстрації в готелі «Запорізька Січ» гість має надати один із наступних документів:

▪ міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію від COVID-19;
▪ або негативний ПЛР-тест, який проведений не більш як за 72 години до поселення;
▪ чи сертифікат одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу «Дія».

Тимчасові зміни не поширюються на осіб віком до 18 років.

Horizontal_kozak