Зимовий відпочинок у Буковелі

"Відпочинок у Буковелі взимку"

Horizontal_kozak

Незабутні емоції та максимум позитивних вражень подарують гірськолижні підйоми та спуски різної складності трас Карпатських гір. Ви можете бути спостерігачем, розглядаючи місцеві околиці, катаючись на канатному підйомнику, або учасником, подолавши трасу і снігові кучугури на сноуборді.

Після того як ви відправитесь кататись на лижах і відчуєте свою наступну перемогу, ви відчуєте заряд бадьорості та прилив сили після подолання обраного маршруту. Досвідчені інструктори допоможуть вам обрати всю необхідну екіпіровку. Крім того, вони підберуть маршрути з оптимальною складністю спуску для кожного відпочиваючого.

Веселощі, радість, дитячий сміх, а також незграбні падіння в снігу-це той самий викид емоцій, який дасть максимальний заряд вражень. Повернувшись після активно проведеного дня в горах наш гостинний готель «Запорізька січ» у Буковелі, ви зможете вибрати меню найсмачніших, вишуканих страв нашого ресторану.

Зимовий відпочинок у Буковелі не тільки спортивний, а й корисний для здоров’я, таке морозне чисте повітря, насичене озоном, ви не знайдете на жодному курорті України.

Horizontal_kozak

Послуги готелю